Novinky

City RUN Trnava 1.miesto

22.04.2017 14:59
Na city run 10km sa Kristína venovala predaju športových potrieb v stánku rodinnej firmy SportisTRI.sk ale neodvrhla kvalitný tréning a novým rekordom trate 38:03 brala celkové prvenstvo medzi ženami.

Xterra Malta 6.miesto

02.04.2017 14:57
Z pomedzi 12.proficiek si kristina vybojoval pekne 6.miesto..zlepsenie je citelne, tesime sa na sezonu 2017 :-)

Powerman Spain Mallorca 6.miesto

25.02.2017 20:31
Letnú sezónu zahájila Kristína 6-tym miestom v najťažšej možnej konkurencii na svetovom pohári v dlhom duatlone Powermane. Tešíme sa zo zlepšenia na bežeckej časti aj s kvalitného cyklistického výkonu (pričom celá príprava prebehla na cyklistickom trenažéri).

EP zimný tt 1.miesto, ME zimný tt 5.miesto

04.02.2017 21:16
Úspešný vstup do sezóny 2017 vďaka vťazstvu na Európskom pohári v zimnom triatlone v Rumunskom Gradistei a 5.miestu na Majstrovstvách Európy v zimnom triatlone v Estónskom Otepaa. Viac v rozhovore pre Bánovské noviny: Kristína: "Zimnému triatlonu aj bežeckému lyžovaniu som sa venovala vždy len...

4.miesto MSR v cezpoľnom behu

20.11.2016 23:12
Kristína sa nestratila ani medzi špacialistkami bežkyňami a na 8km trati skončila štrvtá.

Kristína je celková víťazka Valachy Tour 2016

22.10.2016 23:06
Na poslednom preteku série Valachy tour, na trailovom behu 12km, už Kristíne chýbali sily ale 3.miesto v súčte ďalších pretekov (1.miesto triatlon, 1.miesto duatlon, 1.miesto bežky nahradené behom pre nedostatok snehu) jej vynieslo obhajobu prvenstva z roku 2015

Half Ironman Poreč 2.miesto

16.10.2016 23:04
Záver triatlonovej sezóny vyšiel Kristíne na 100% a v silnej konkurencii na medzinárodnom triatlone Poreč vybojovala pre Slovensko 2.miesto overall medzi ženami.

Slov.pohár v Cyklokrose Bánovce 7.miesto

09.10.2016 23:00
Kristína si aj bez tréningu a po 4 rokoch bez cyklokrosu užila miestny Bánovský cyklokros a medzi konkurenciou 15 cyklistiek skončila na 7-mom mieste.

2.miesto Podersdorf Half Ironman

16.09.2016 21:10
Na obľúbenom rakúskom polironmane obhájila Kristína minuloročné 2.miesto aj napriek pádu na bicykli. Do ciela dobehla s cestným lyšajom a následné ošetrenie si vyžiadalo 4 stehy na lakti. Kristína spadla s bicyklom v plnej rýchlosti kôli neoznačenej jame a preukázala veľkú bojovnosť.

Polovičný Ironman Pilman ČR 5.miesto v štafetách

27.08.2016 21:15
Kristína a jej manžel Ladislav vďaka špeciálnemu povoleniu od organizátorov postavili štafetu len o dvoch členoch a skončili na peknom 5tom mieste.