Archív článkov

zamrznutý Half Ironman Graz

11.05.2013 11:04
11.5.13 sme sa opäť postavili na štart Half Ironman Graz v Rocksee. Moja tretia obhajoba titulu tento krát stroskotala na počasí. Už od večera pršalo a napriek peknej predpovedi organizátorov začalo pršať už pri raňajkách o 7.00.. Ženy sme mali štart o 9:15, muži 45min po nás, takže sme aj mali čo...

11.05.2013 10:58
Kristina neobhajila do tretice prvenstvo rakuskom Grazi. V 12stupnovom dazdivom pocasi vzdala na bicykli. Viac v reporte vo vysledkoch..

ČSOB maratón 5.miesto elite

24.04.2013 14:59
  Kristína "darovala" víťazstvo keňanke ale aj z nového rekordu 3:11 sa môžeme na úvod sezóny tešiť. Prvý neironmanový maratón po rokoch síce nebol pri zlom veternom a usneženom počasí k trom hodinám ale Kristína obsadila absolútne 5.miesto ako najrýchlejšia Slovenka..

24.04.2013 14:48

Bánovská Bežecká liga 5km 1.miesto

03.03.2013 14:58
  Začiatok sezóny odštartovaný 5km behom okolo Bánovskej priehrady. V ľade a snehu sa nedalo bežať rekordné tempo ale pocity pred sezónou sú pozitívne..

03.03.2013 14:46
Prvý bežecký pretek sezóny úspešne zvládnutý..

Biela stopa SNP 6.miesto

26.01.2013 21:14
Kristína si vylepšila osobný rekord na Bielej stope časom 3:20 napriek tomu, že nebol čas na prípravu bežiek voskovaním:-)

26.01.2013 14:54

Vianočný beh Bánovce N/Bebravou

24.12.2012 21:12
Posledný pretekom v roku 2012 ukončila Kristína úspešne sezónu. Na behu v Bánovciach nám neprialo počasie, no aj beh po ľade nebol pre Kristínu prekážkou..

MSR Cyklokros Krupina

16.12.2012 19:18
..moja športová sezóna 2012 sa minulú nedeľu skončila 2.miestom na MSR v Cyklokrose v Krupine. Cyklistický zážitok bol umocnený snehom a blatom. Na kľukatej trati nechýbali ani pády v zjazdoch, juniorom sa podarilo padnúť už na štarte. Myslím, že cyklokros si našiel miesto v mojom kalendári aj...
Záznamy: 161 - 170 zo 240