Archív článkov

1.miesto duatlon Trenčianske Teplice

30.09.2018 12:50
Šprint duatlon slovenského pohára s cyklistikou na Machnáči nad Trenčianskymi Teplicami nerobil Kristíne problém a vyhrala s pohodlným náskokom.

1.miesto Tatry kros triatlon

15.09.2018 12:46
V Tatrách si Kristína vybojovala vížastvo aj v horšom počasí. Tešíme sa, že forma stále stúpa.

Víťaztvo na Podersdorf Half Ironman

02.09.2018 12:45
Kristína obhájila minuloročné prvenstvo a medzi viac ako stovkou polovičných Ironmanistiek nenašla v Rakúsku premožiteľku.

Majstrovstvá sveta RedBull400 7.miesto

25.08.2018 12:43
Kristína pri svojom prvom štarte na MS v behu na mostík Redbull400 obsadila v top konkurencii za celodenného dažďa kvalitné 7.miesto.

3.miesto Powerman SP Austria

19.08.2018 16:12
Kristíne sa po 7-mich rokoch podarilo zopakovat TOP3 v svetovom pohári v duatlone Powerman, po sérii TOP4-10 umiestnení je to vítaná zmena :)

Víťazstvo na RedBull400 Štrbské Pleso

11.08.2018 16:14
Na domácej pôde si Kristína vybojovala miestenku na Majstrovstvá sveta v behu na skokanský mostík RedBull400.

1.miesto MTB25 Donovalský Drapák

05.08.2018 16:16
V krásnom prostredí Nízkych Tatier si poradila Kristína najrýchlejšie so žien s 25km traťou.

3.miesto Valachyman

03.08.2018 16:17
V silnej konkurencii neobhájila Kristína do tretice víťaztvo na šprint kros triatlone na Vlašsku. Zaostala za Majterkou sveta Karáskovou a na najlepšiu slovenskú triatlonistku a olympíjsku nádej Gajdošovú jej chýbalo len 20sekúnd.

1.miesto Štiavnický kros triatlon

28.07.2018 16:23
Na Banskom Studenci sa každoročne koná dobre obsadzovaný kros triatlon a Kristína si vychutnala tohtoročné víťazstvo po minuloročnom druhom mieste.

1.miesto MSR Polovičný Ironman

22.07.2018 16:30
Majstrovský titul pre Kristínu na domácom šampionáte v polovičnom Ironmane pre rok 2018.
Záznamy: 31 - 40 zo 240