Vitajte na webe slovenskej reprezentantky v triatlone

- strieborná z Majstrovstiev Európy v kros duatlone 2016, bronzová v kros duatlone 2017, zlatá 2018

- víťazka ankety Športovec roka, viacnásobná majsterka SR v dlhom triatlone, duatlone, horskom triatlone a zimnom triatlone

-dvojnásobná absolventka najťažších triatlonových pretekov MS IRONMAN HAWAI (3,8km-180km-42,2km), MS HALFIRONMAN FLORIDA (1,9-90-21) MS POWERMAN ZOFINGEN (10-150-30) a MS REDBULL400 (extrémny 400m beh na mostík letov na lyžiach)

Novinky

1.miesto Stráňavský beh

11.10.2014 06:47
Beh Od pamätníka k pamätníku na 9,5 km sa stal korisťou Kristíny v krásnom slnečnom pačasí.

1.miesto Demänovská kros desiatka

20.09.2014 06:46
Kristína nedela 15-tim súperkám šancu a s prehľadom zvíťazila systémom štart-cieľ.

2.miesto večerný beh Spiš 8km

19.09.2014 06:42
Náhaňačka s Keňankou Gladys skončila o pár sekúnd na strane keňskej bežkyne, no súboj sa divákom veľmi páčil. Maďarská bežkyňa skončila na treťom mieste. Skvele obsadený večerný beh..

Kristína tretia v rakúskom Podersdorf Half IRONMAN!

06.09.2014 06:39
Kvalinou cyklistikou a hlavne 15 celkovým bežeckým výkonom na polmaratóne (aj s mužmi:-)) sa Kristína prepracovala z druhej desiatky až na "bedňu", pričom Maďarskú pretekárku mala už na dostrel a delilo ich nakoniec pár sekúnd. Gratulujeme!

2.miesto na žilinskom kros triatlone

16.08.2014 06:36
GARMIN žilinský kros triatlon s náročnou cyklistickou traťou sedel lepšie súperke z ČR, no prvé miesto medzi Slovenkami a druhé celkové urobilo Kristíne tiež radosť.

1.miesto MSR dlhy triatlon Slovakman

02.08.2014 10:38
..skvely navrat Kristiny po materskej dovolenke na dlhe triatlonove trate..po slabom plavani dala svoj naj cas na bicykli 184km-5.11 a na behu dovrsila svoj triumf..viac v rozhovore vo vysledkoch..

2.miesto po defekte na biku MSR horský triatlon Štiavnica

28.07.2014 10:05
veľké nešťastie v druhom kole na bicykli..nebyť dobrosrdečnosti ostatných pretekárov, ktorý poskytli pumpu a cenné rady, Kristína by musela závody vzdať:-(

1.miesto MSR polovičný Ironman Bátovce

06.07.2014 10:02
obhajoba slovenského titulu po materskej prestávke vyšla Kristíne na výbornú..report vo výsledkoch

MSR v časovke jednotlivcov 6.miesto

25.06.2014 10:03
Po dvoch bronzových medajlách na MSR v časovke nesadla dnes Kristíne trať a skončila medzi Slovenkami na 6-tom mieste. Jej dojmy nájdete vo výsledkoch..

MTB maratón Súľovské skaly 1.miesto

21.06.2014 13:35
Na štvrťmaratóne 25km si Kristína počínala skvele a suverénne zvíťazila v konkurencii 45 pretekárok.