Archív článkov

Kristína je celková víťazka Valachy Tour 2016

22.10.2016 23:06
Na poslednom preteku série Valachy tour, na trailovom behu 12km, už Kristíne chýbali sily ale 3.miesto v súčte ďalších pretekov (1.miesto triatlon, 1.miesto duatlon, 1.miesto bežky nahradené behom pre nedostatok snehu) jej vynieslo obhajobu prvenstva z roku 2015

Half Ironman Poreč 2.miesto

16.10.2016 23:04
Záver triatlonovej sezóny vyšiel Kristíne na 100% a v silnej konkurencii na medzinárodnom triatlone Poreč vybojovala pre Slovensko 2.miesto overall medzi ženami.

Slov.pohár v Cyklokrose Bánovce 7.miesto

09.10.2016 23:00
Kristína si aj bez tréningu a po 4 rokoch bez cyklokrosu užila miestny Bánovský cyklokros a medzi konkurenciou 15 cyklistiek skončila na 7-mom mieste.

2.miesto Podersdorf Half Ironman

16.09.2016 21:10
Na obľúbenom rakúskom polironmane obhájila Kristína minuloročné 2.miesto aj napriek pádu na bicykli. Do ciela dobehla s cestným lyšajom a následné ošetrenie si vyžiadalo 4 stehy na lakti. Kristína spadla s bicyklom v plnej rýchlosti kôli neoznačenej jame a preukázala veľkú bojovnosť.

Polovičný Ironman Pilman ČR 5.miesto v štafetách

27.08.2016 21:15
Kristína a jej manžel Ladislav vďaka špeciálnemu povoleniu od organizátorov postavili štafetu len o dvoch členoch a skončili na peknom 5tom mieste.

Challenge Half Ironman Šamorín 7.miesto

21.08.2016 21:07
Na premiérovom Challenge na území SR vo veľmi silnej konkurencii uhájila Kristína najlepšie postavenie Slovenky a 7.miesto elite ženy len pár minút od TOP5 je veľmi dobrý výsledok na polovičný Ironman svetového kalibru.

SP Cross triathlon Xterra Poland TOP5 pre Kristínu!

07.08.2016 21:04
V sérii svetového poháru po 7-mom a 14-tom mieste vyšlo Kristíne konečne všetko podľa predstáv a umiestnila sa na 5.mieste v elite ženy.

Kros triatlon Štiavnica 2.miesto, ValachyMan kros triatlon 1.miesto

05.08.2016 21:00
Sériu kros triatlonov odštartovala Kristína smolným štiavnickym triatlonom, kde sa jej nepodarilo obhájiť víťazstvo kôli defektu. O týždeň už však prebehlo všetko v poriadku a na najväčšom krostriatlone v ČR (viac ako 900 účastníkov) obhájila celkové víťastvo z minulého roku.

Svetovy pohár Powerman Rakúsko 4.miesto

24.07.2016 20:58
Výborný výsledok len tyždeň po fyzycky náročnom Oravamane.

Oravaman 2016 2.miesto

17.07.2016 15:18
Oravaman 2016 v znamení celodenného dažďa. Kristína sa po plávaní dotiahla už na 1.miesto no potom ju trápilo podchladenie a preteky sa zmenili na boj o prežitie. Konečné 2.miesto je sklamaním ale sama bola rada, že hlavne dobojovala so cťou a nevzdala.
Záznamy: 71 - 80 zo 240