Archív článkov

Red Bull 400m Taliansko beh na mostík 2.miesto

12.07.2018 22:04
V Talianskom Val di Fieme sa pri svojej premiére na RedBull400 Kristína dlho bila o celkové víťaztvo ale v posedných metroch už nedobehla Švajčiarsku pretekárku.

Oravský duatlon 2018

12.07.2018 21:58
Oravský duatlon 2018 skončil bez oficiálneho hodnotenia nakoľko boli tohtoročné preteky poznačené blúdením 90% pretekárov na cyklistickej trati. Obhajoba víťazstva z posledných 3 ročníkov bola nemožná.

Ženský beh Viedeň 11.miesto

27.05.2018 21:51
Po prvý krát pozvali Kristínu do 30 člennej elitenej kategórie bežkýň na medzinárodnom preteku s účasťou 33tisíc žien. Konečné 11.miesto časom 17:28 je výborné.

Senecký šprint triatlon 4.miesto

20.05.2018 21:46
Aj so slabým plávaním (17.miesto po plávaní) sa výbornou cyklistikou a behom Kristína prepracovala takmer na stupne víťazov. Hákové šprint triatlony nie sú Kristíninou disciplínou ale môžeme povedať že sa nestratila.

ME Powerman duatlon 7.miesto

06.05.2018 21:44
V druhom behu na tratiach Powerman duatlonu 10km beh-60km cyklistika bez háku-10km beh sa žiaľ Kristíne nepodarilo udržať 4-tú pozíciu a klesla na konečné 7-me miesto.

Fantastické víťaztvo na ČSOB maratóne 2018

08.04.2018 21:40
Osobným časom 2:58 pri neúčasti Keňských bežkýň sa podarilo Kristíne absolútne víťazstvo v ženskej kategórii pred dvoma českými bežkyňami.

Striebro z MS zimný triatlon S3 Quebec

25.02.2018 21:08
Kristina: Striebro je doma..kvoli Majstrovstvam sveta v S3 zimnom triatlone som prisla o Majstrovsta Europy v klasickom zimnom tt kde boli moje sance po 4mieste na svete velke ale vybrali sme spravne s Dusanom Simockom a Michalom Kubaliakom sme zviditelnili Slovensko v dalekej Kanade aj s...

MS zimný tt miešané stafety bronz pre SR

29.01.2018 11:26
Pretekári SR v zložení Lapinová-Jurkovič-Gabčíková-Kubek vybojovali cenné bronzové miesto len pár sekúnd za štafetou strieborných Čechov. Zlato putovalo opäť do Ruska.

Sezóna 2018 zaháhená 4.miestom MS zimný triatlon

27.01.2018 11:23
Hneď prvým pretekm v sezóne 2018 láme Kristína rekordy. 4.miestom absolútne v ženách vylepšila slovenské maximum 6. miesto v elitnej ženskej kategórii. Boj o medajle bol pritom na dosah. GRATULUJEME!!