Vitajte na webe slovenskej reprezentantky v triatlone

- strieborná z Majstrovstiev Európy v kros duatlone 2016, bronzová v kros duatlone 2017, zlatá 2018

- víťazka ankety Športovec roka, viacnásobná majsterka SR v dlhom triatlone, duatlone, horskom triatlone a zimnom triatlone

-dvojnásobná absolventka najťažších triatlonových pretekov MS IRONMAN HAWAI (3,8km-180km-42,2km), MS HALFIRONMAN FLORIDA (1,9-90-21) MS POWERMAN ZOFINGEN (10-150-30) a MS REDBULL400 (extrémny 400m beh na mostík letov na lyžiach)

Novinky

2.miesto Poreč Half Ironman

15.10.2017 21:40
Skvelé 2.miesto Kristíny medzi profesionálkami na polovičnom Ironmane v Chorvátskom Poreči. 21.po plávaní, 4tá po behu a konečné 2.miesto vďaka najrýchlejším dvom disciplínam bike a beh dňa..

Víťazstvo Podersdorf Austria Triathlon v osobnom rekorde

02.09.2017 22:31
Výborný výkon sa podaril v rakúskom Podersdorfe. Po sérii 2.a 3.miest Kristína zvíťazila s 10minútovým náskokom. Vo vysokých vlnách sa nedarilo plavkyniam a Kristína naopak nestratila. Následným výborným cyklistickým a bežeckým výkonom vylepšila celkový osobný čas na polovičný Ironman na 4:26....

MSR v polovičnom IM Bátovce 2.miesto

26.08.2017 22:26
Po sérii kros triatlonov sa Kristína necítila na časovkárskom bicykli optimálne, ale na bežeckej časti sa jej darilo a v získala bez väčších ťažkostí vicemajstrovský titul.

1.miesto Žilinský kros triatlon

20.08.2017 22:24
Vo veľmi zlom počasí sa Kristína vyrovnala z chladom aj blatistou traťou a zvíťazila v Žiline.

Svetový pohár xterra Krakow 7.miesto

13.08.2017 22:42
Na náročnej cyklokros pripomínajúcej-zatočenej trati predviedla Kristína zlepšenie. Klasicky s najhorším plávaním do druhej disciplíny išla na 15.mieste a z 10.miesta po cyklistike našla ešte sily na prekonanie troch profesionálok.

Štiavnický triatlon 2.miesto, ValachyMan 1.miesto

06.08.2017 22:39
Obľúbené letné kros triatlony dopadli ako cez kopírák minulého roku. 2.miesto tento krát nie kvôli defektu ale únavou z ME. a presvedčivé víťaztvo o 6 dní na Valachymane.

Kristína bronzová na Majstrovstvách Európy v kros duatlone!!

23.07.2017 22:29
Kristína dobre načasovala formu a na ME v kros duatlone predviedla vynikajúci výkon. Dlho bojovala o zlato a do záverečného 3,1km dlhého behu vyrážala s 20sek.stratou na zlato. Stiahla ju už len na 8.sekúnd no v tom sa prejavili kŕče a v záverečnom prudkom stúpaní prišla aj o striebro. Medzi prvými...

Run Tour 10km Olomouc 3.miesto

15.07.2017 22:27
Naháňačka s Keňskými bežkyňami z minulého ročníka run Tour Brno sa nekonala. V peknom prostredí Olomouckého parku obsadila Kristína 3.miesto v pohodovom tempe v rámci prípravy na ME v kros duatlone.

Svetový pohár xterra France 9.miesto

02.07.2017 22:23
Kristína vylepšila 12.miesto z minulého ročníka xterra France. Kvôli dažďu bola cyklistická aj bežecká trať veľmi náročná a už len prejsť ju bolo "o život" :-)

MSR kros duatlon 1.miesto

24.06.2017 22:21
Nominačný pretek Slovenskej únie dopadol podľa očakávaní a Kristína zvíťazila bez väčších ťažkostí. Skončila v druhej desiatke aj spolu s mužmi takže zdravotné problémy zo začiatku sezóny vyzerajú byť zažehnané.