Vitajte na webe slovenskej reprezentantky v triatlone

- strieborná z Majstrovstiev Európy v kros duatlone 2016, bronzová v kros duatlone 2017, zlatá 2018

- víťazka ankety Športovec roka, viacnásobná majsterka SR v dlhom triatlone, duatlone, horskom triatlone a zimnom triatlone

-dvojnásobná absolventka najťažších triatlonových pretekov MS IRONMAN HAWAI (3,8km-180km-42,2km), MS HALFIRONMAN FLORIDA (1,9-90-21) MS POWERMAN ZOFINGEN (10-150-30) a MS REDBULL400 (extrémny 400m beh na mostík letov na lyžiach)

Novinky

1.miesto Karpatský triatlon

18.06.2017 22:19
Pekný pretek v Karpatoch vyhovoval Kristíne profilom a aj skrátená plavecká trať bola výhodou. Zvíťazila s presvedčivým 15.minútovým náskokom.

Majstrovstvá sveta v polovičnom Ironmane Challenge 15.miesto PRO

30.05.2017 22:16
Kristína mala tú česť sa ako jediná Slovenska postaviť medzi 20 najlepších profesionálok v polovičnom Ironmane. V preteku sme nemali veľké očakávania a tak nás 15.miesto (22.celkovo) potešilo.

Majstrovstvá Európy v Powermane duatlone 8.miesto

21.05.2017 22:12
Na veľmi náročnej kopcovitej trati sa Kristíne nedarilo na cyklistiockej časti a klesla s 3tieho miesta po behu na 7.miesto, ktoré neudržala a klesla na záverečnom behu na 8.pozíciu. Umiestnenie v polovici štartového poľa profesionálok zodpovedá horšej príprave ovplyvnenej užívaním dvoch...

City RUN Trnava 1.miesto

22.04.2017 14:59
Na city run 10km sa Kristína venovala predaju športových potrieb v stánku rodinnej firmy SportisTRI.sk ale neodvrhla kvalitný tréning a novým rekordom trate 38:03 brala celkové prvenstvo medzi ženami.

Xterra Malta 6.miesto

02.04.2017 14:57
Z pomedzi 12.proficiek si kristina vybojoval pekne 6.miesto..zlepsenie je citelne, tesime sa na sezonu 2017 :-)

Powerman Spain Mallorca 6.miesto

25.02.2017 20:31
Letnú sezónu zahájila Kristína 6-tym miestom v najťažšej možnej konkurencii na svetovom pohári v dlhom duatlone Powermane. Tešíme sa zo zlepšenia na bežeckej časti aj s kvalitného cyklistického výkonu (pričom celá príprava prebehla na cyklistickom trenažéri).

EP zimný tt 1.miesto, ME zimný tt 5.miesto

04.02.2017 21:16
Úspešný vstup do sezóny 2017 vďaka vťazstvu na Európskom pohári v zimnom triatlone v Rumunskom Gradistei a 5.miestu na Majstrovstvách Európy v zimnom triatlone v Estónskom Otepaa. Viac v rozhovore pre Bánovské noviny: Kristína: "Zimnému triatlonu aj bežeckému lyžovaniu som sa venovala vždy len...

4.miesto MSR v cezpoľnom behu

20.11.2016 23:12
Kristína sa nestratila ani medzi špacialistkami bežkyňami a na 8km trati skončila štrvtá.

Kristína je celková víťazka Valachy Tour 2016

22.10.2016 23:06
Na poslednom preteku série Valachy tour, na trailovom behu 12km, už Kristíne chýbali sily ale 3.miesto v súčte ďalších pretekov (1.miesto triatlon, 1.miesto duatlon, 1.miesto bežky nahradené behom pre nedostatok snehu) jej vynieslo obhajobu prvenstva z roku 2015

Half Ironman Poreč 2.miesto

16.10.2016 23:04
Záver triatlonovej sezóny vyšiel Kristíne na 100% a v silnej konkurencii na medzinárodnom triatlone Poreč vybojovala pre Slovensko 2.miesto overall medzi ženami.